Zyrtec, csepp

analógok

Zyrtec cseppek

  • Zodak
  • Letizen tabletta
  • Parlazin
  • Cetirizin , pirula vagy csepp (az utolsó nehéz megtalálni)
  • Cetrin , tabletták

Még 1 csepp Fenistil csepp van az 1 hónapig tartó , allergiás allergiás gyermekeknél , de egy másik hatóanyag alapján.

Az összes antihisztamin a legújabb generáció .

ár

327 р. Átlagos ár online * 327 p.

Hol vásárolhat:

Használati utasítások

A gyógyszer nemzetközi nem tulajdonos neve: cetirizin

Adagolási forma: Orális cseppek

bizonyság

Cseppek és tabletták formájában kaphatók.

  • Atópiás és allergiás dermatitis ;
  • csalánkiütés;
  • Szezonális vagy gloglogidichny allergiás rhinitis és kötőhártya-gyulladás minden megnyilvánulással:
    • kötőhártya hyperemia (szemirritáció),
    • orrdugulás
    • viszketés,
    • orrfolyás,
    • könnyek,
    • tüsszögés.
  • Szálas láz (pollinosis);

Adagolás és alkalmazás

62538011 Szigorúan vegye be a belsejébe, ( ne próbáljon csepegni az orrába vagy máshol! )

Inni, hígítani vízzel. Az étkezés nem befolyásolja a gyógyszerek felszívódását, de csökkenti a felszívódás sebességét.

6 hónapos és 12 hónapos gyermekek: 2,5 mg (5 csepp) napi 1 alkalommal.

1 éves és 2 éves gyermekek: 2,5 mg (5 csepp) napi 2 alkalommal.

2-6 éves gyermekek: naponta kétszer 2,5 mg (5 csepp) napi 5 mg-ra (10 csepp).

A 6 évesnél idősebb és a felnőttek esetében a dózis megegyezik:

  • kezdeti dózis 5 mg 1 alkalommal naponta (10 csepp),
  • ha szükséges, naponta egyszer 10 mg-ra (20 csepp) növelheti.

Kezdje a minimális ajánlott adaggal. Ha a terápiás hatás elérésre kerül, akkor ne növelje az adagot.

A maximális napi adag 10 mg (20 csepp)

A kezelés időtartama 10 nap az atópiás dermatitisz (AD) nélkül. Az AD esetében 1-3 hónapig tartó kezelés szükséges. Forduljon orvoshoz.

Ellenjavallatok

Zyrtec

  • A cetirizinnel vagy a gyógyszer egyéb összetevőivel szembeni túlérzékenység;
  • Ne írjon fel cseppeket 6 hónaposnál fiatalabb gyermekekre, nincs adat a gyógyszer biztonságosságáért ebben a korban;
  • Az anyák nem tudnak cseppet venni a terhesség alatt vagy a csecsemő táplálása közben.

Veseelégtelenség esetén konzultáljon orvosával.

Óvatosan: 1 éves gyermekek, koraszülöttek, epilepszia és veseelégtelenség esetén.

Mellékhatások

Nagyon ritka esetekben : allergiás reakciók, aszténia (gyengeség), agresszió, álmatlanság, hasi fájdalom, izgatottság, hallucinációk, fejfájás, szédülés, depresszió, hasmenés, dyskinesia, dystonia (görcsök) homályos látás, nystagmus (önkéntes szemmozgások), ájulás, duzzanat, paresztézia (goosebumps), vizelési rendellenesség, rhinitis, álmosság, görcsök, szájszárazság, tachycardia, tic, hányinger, remegés, thrombocytopenia, , pharyngitis, enureszis.

Összetétel és farmakokinetika

48045027 A fő hatóanyag: cetirizin-dihidroklorid 10 mg / ml.

Segédanyagok: nátrium-acetát, víz, glicerin, jégecet, metil-parabenzén, propilénglikol, propil-parabenzén, nátrium-szacharinát.

A tiszta folyadéknak nincs színe, olyan, mint az ecetsav (lásd az összetételt). A modern anti-allergiás szer, a hidroxizin metabolitja a versenyképes hisztamin antagonisták csoportjába tartozik, és blokkolja a H1-hisztamin receptorokat.

Ha nem lépi túl a dózist, akkor nincs nyugtató hatása. Teljes mértékben adszorbeálódott az emésztőrendszerből. A vér maximális koncentrációját 30-60 perc alatt érik el. 10 órán belül a felvett gyógyszerek fele a vesén keresztül ürül.

más

Vény nélkül kapható. Az eltarthatósági idő 5 év, a kiadás dátuma a csomagoláson van feltüntetve. Tartsa távol gyermekektől, legfeljebb 25 ° C-on

Vélemények

(Hagyja visszajelzését a megjegyzésekben)

Az egyik fiamnak volt egy kiütés az arcán, a gyomrában és a karokban egy fél év alatt. Az orvos gyorsan diagnosztizálta - atópiás dermatitis, az apa allergiás. Minden nap naponta fürödni, fürödni a klór, a pácolás és a szigorú étrend nélkül. Súlyosbodás esetén kenőcsöt írtak fel.

Először kenőcsöt kenszelték, de a hatás átmeneti, és hosszú ideig nem használható. Úgy döntöttem, hogy nem kockáztatom, elmentem egy másik allergológus orvoshoz. Azt mondta, próbálja meg ezeket a cseppeket. Az első napon egy kicsit, egy vagy kettő. Ezután, ha nincsenek mellékhatások - napi 5 csepp, amíg a kiütés el nem telik. Így tették, néhány nap múlva észrevehető hatása volt, a kiütés eltűnik. 30 napig ivott a csepp, ezért az orvos felírt. Ezt követően hosszú ideig nem volt relapszus, és a Zyrtec mindig az elsősegélykészletben marad.

Oksana, Krasnodar

Az első alkalommal, amikor allergiás voltunk, körülbelül egy éves volt. Először is, a vörös arc, gyorsan haladtak magukon. Aztán egy idő után bőrkiütések kezdődtek az egész testen. Egy helyen jelenjenek meg, jelennek meg, azonnal megjelennek egy másikban. Úgy néz ki, mint egy csalánkiütés, csak az orvos azt mondta, hogy allergia.

Nos, persze hipoallergén étrend volt, aztán nagyon fokozatosan egy terméket, majd egy másikat kipróbáltak, míg az allergéneket nem azonosították. Ráadásul Bifidumbacterin probiotikumokat is felírtunk a bélrendszeri problémák megszüntetésére.

Már majdnem két éve nincsenek problémák, a kiütés nem tért vissza, minden rendben van.

Még a gyógyszernek is van egy nagyon szabályos palackja, a gyermek nem tudja megnyitni, és célszerű a cseppek mérésére. Maria, Szentpétervár

* - Az értékesítés során az eladók átlagértéke nem nyilvános ajánlat.

Hagyd visszajelzésedet a gyógyszerről A

Az Ön e-mailje nem kerül közzétételre. A szükséges mezőket a *
A megjegyzés a moderálás után megjelenik az oldalon.